logo

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
29 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł,
Piotr

Do końca roku zostało 186 dni.
Zodiak: Rak

Kalkulator

profesjonalny

Drukuj Email

Program do raportowania czasu pobytu dziecka w przedszkolu wraz z kalkulacją opłat za pobyt

 







Program umożliwia generowanie raportów dotyczących czasu pobytu dziecka w przedszkolu wraz z kalkulacją opłat za pobyt. Należy uzupełnić listę dzieci i podać odpowiadające im stawki godzinowe.






Arkusz Dane wejściowe służy do wprowadzania lub importowania danych z raportu z systemu kontrolującego czas pobytu dziecka w przedszkolu.






Na podstawie arkusza Szablon raportu są generowane raporty pobytu dziecka wraz z kalkulacją opłat za ten pobyt. Kwota do zapłaty wyliczana jest w następujący sposób: 5 h jest bezpłatnych, a każda następna rozpoczęta godzina jest płatna zgodnie ze stawką godzinową dziecka podaną w arkuszu Lista dzieci.
 

Gościmy

Witrynę przegląda teraz 7 gości 
281202
DzisiajDzisiaj20
WczorajWczoraj51
W tym tygodniuW tym tygodniu151
W tym miesiącuW tym miesiącu1752
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty281202
Twoje IP...3.236.107.249

excel szkolenia programy makra programowanie specjalista program marczak poziom excela podstawowy excelu online zaawansowany kontakt wyszukiwarka zadania zadanie 2007 kalkulacją średniozaawansowany firma programy w excelu zamówień marczak@excel zadań nagrywanie kurs prezentacja oprogramowanie zlecenie zamówienie programy dla firm specjalista paweł marczak szkolenia łódź specjalista excel paweł marczak specjalista excel programy dla przedsiębiorstw cennik podstawowe transportowych 2007/2010 zamówienia raportów raportowania pobierania zaawansowane ofertowania program w excelu programy w excelu na zlecenie szkolenie excel szkolenie vba szkolenia excel szkolenia vba szkolenie z excela szkolenie z vba szkolenia z excela szkolenia z vba program w excelu na zamówienie program w excelu na zlecenie programy w excelu na zamówienie raportowanie współpraca ofertowanie transport szkoleniowe programy excel makra w excelu makra excel excel programy transportowe raport oferta dowóz program excel cenniki excel program excel makra

Powered by RafCloud