logo

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
30 Stycznia 2023
Imieniny obchodzą
Adelajda, Feliks, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Hiacynta, Maciej, Marcin,
Martyna, Sebastian

Do końca roku zostało 336 dni.
Zodiak: Wodnik

Kalkulator

profesjonalny

Drukuj Email

Program do zamówień transportowych online oparty na Google Maps

 Program służy do wspomagania zamówień transportowych. Jest to formularz za pomocą którego klient może zlecać transport. Adresy od, do oraz rozładunku można wyszukiwać i wstawiać do formularza przy użyciu modułu wykorzystującego Google Maps. Często powtarzające się adresy można dodać do bazy ulubionych, żeby móc je potem w prosty sposób wstawiać do formularza.


Baza ulubionych zawiera dodane często powtarzające się adresy, które następnie można w łatwy sposób wstawiać do formularza - uzupełnienie wszystkich adresów w formularzu.


Baza adresów umożliwia natomiast wstawianie do formularza określonych adresów - uzupełnienie wybranych adresów w formularzu.
 

Gościmy

Witrynę przegląda teraz 11 gości 
300192
DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj127
W tym tygodniuW tym tygodniu93
W tym miesiącuW tym miesiącu2925
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty300192
Twoje IP...44.192.38.49

excel szkolenia programy makra programowanie specjalista marczak program poziom firma excela podstawowy online excelu zaawansowany 2007 wyszukiwarka zadania zadanie kontakt średniozaawansowany kalkulacją zadań programy w excelu marczak@excel zamówień kurs nagrywanie prezentacja zlecenie współpraca zamówienie programy dla firm szkolenia łódź programy dla przedsiębiorstw specjalista excel paweł marczak specjalista excel specjalista paweł marczak podstawowe transportowych 2007/2010 oprogramowanie zamówienia cennik ofertowania zaawansowane raportowania pobierania raportów program w excelu programy w excelu na zamówienie programy w excelu na zlecenie szkolenie excel szkolenie vba szkolenia excel szkolenia vba szkolenie z excela szkolenie z vba szkolenia z excela szkolenia z vba program w excelu na zamówienie program w excelu na zlecenie szkoleniowe ofertowanie raportowanie transport excel makra makra excel makra w excelu programy excel excel programy transportowe raport oferta dowóz cenniki program excel excel program

Powered by RafCloud